Ortaköy Refakatçi Koltuğu 0 542 251 11 70

pırımlar refakatçi koltukları
Ortaköy refakatçi koltukları

Ortaköy refakatçi koltukları

Ortaköy Refakatçi Koltuğu 0 542 251 11 70

Refakatçi Koltukları Nedir = Genellikle hastane, misafirhane, yurtlar, okullar, oteller ve pansiyonlar gibi yerlerin imdadına yetişen refakatçi koltukları günümüzün modern evlerinde de oldukça rağbet görmekte olan yatak olabilen koltuklardır. 2+1, 1+1 ya da stüdyo tipi dairelerdeki mekan darlığından Tek kişilik ya da çift kişilik koltuk-yatak olan Refakatçi koltukları da çokça tercih edilmektedir. Bunun dışında lüks evlerde de hasta bakıcısı, çocuk bakıcısı gibi hizmetler için de refakatçi koltuğu kullanılmaktadır. Refakatçi koltuğu sektörel anlamda hem koltuk hem de yatak ihtiyaçlarına cevap veren, çok fazla yer kaplamayan ve açılması da pratik olan koltuklara denilmektedir. Avantajlı kullanımından dolayı kurumsal ve bireysel alımlarda tercih edilmektedir.

Refakatçi Koltukları Kullanım Alanları = Yer ve kullanım amacı sıkıntısı yaşayan hemen hemen her ortamda kullanılabilir. Açıklamak gerekirse kamu hizmeti yapan birçok firma ne kadar çok oda o kadar çok müşteri anlayışı gütmektedir. Bu bir bakıma konforun ve standartların düşmesi anlamına gelse de mimar ve mühendisler de tam aksine hem alanı küçültmek hem de standartları yukarı çekmeye çalışmaktadır. Bunun sonucu ise imalatçı ve tedarikçilere portatif ve çok amaçlı ürünler üretmek düşmüştür. Hem masa hem sehpa olan ürünler, duvara gömme yataklıklar, yatak olan koltuklar vs vs gibi pratik çözümler.. Özellikle hastane ve otel gibi oda sayısı çokluğu=müşteri oda = maddi kazanç anlamı taşıyan işletmelerde ise herşey odanın her bir santimetre karesi titizlikle tasarlanmakta ve buna uygun alımı yapılacak ürünlerle ilgili teknik şartname yazılmaktadır Bu gibi alanlarda Refakatçi Koltuğunun önemi kat kat artmaktadır. Günümüz evlerinde bile ev sahipleri misafir ağırlama yada ev nüfusunun daha rahat ortamlarda kalabilmesi adına refakatçi koltuklarından azami oranda yararlanmaktadır.

Refakatçi Koltukları Teknik Özellikleri = Sünger: Refakatçi Koltuklarımızda kullandığımız sünger 32 dns gri sert ya da müşteri isteğine bağlı gri yumuşak süngerdir. Kol üstlerinde ise 3 cm’lik gri sert sünger ya da 2 cm’lik bondex sünger kullanmaktadır. İskelet: Refakatçi Koltuklarımızda 1.2 mm et kalınlığında 20×20 mm, 20×30 mm, 20x 40 mm, 20×50 mm ebatlarında demir profil kullanılmaktadır. Maksimum dayanıklılık ve verim için kimi yerde dikey kimi yerde yatay olarak kaynatılmışlardır. Kutu kollarda ve çıta donatmalarında ise fırınlanmış gürgen ağacı kullanılarak iskelet olarak yüksek verim alınmıştır. Ayrıca koltuk iskeletinde ise % 60 daha fazla demir profil kullanılarak çift iskelet oluşumu sağlanmış ve bu anlamda görnütüsü dahi birebir benzeyen ürünlerden kat ve kat daha kaliteli ve sağlam olması sağlanmıştır. Kumaş: Refakatçi Koltuklarımızda döşeme kumaşı ve derisi olarak tamamen seri imalat kumaş ve deriler kullanılmakta. Derilerin altta elyaflı ve astarlı olanlardan seçilerek suni deri arasında en sağlamlarından döşenmektedir. Kumaş konusunda ise yıllarca kullanıp beğenmiş olduğumuz firmanın ürünleri arasından seçim yaptırmaktayız. Sağla bir iskelete ve kaliteli malzemelere sahip koltuğumuza da bu yakışırdı zaten. Ayrıca kumaşlarımızın temizlenmesi kolay aşınma ve darbelere dayanıklı olması da dikkat ettiğimiz bir başka husustur.

Neden Bizim Refakatçi Koltuğumuz? = Prensip olarak bu koltuğu çok satalım diye bir düşüncemiz yok, her yerde koltuğu insanların gözüne gözüne sokup kendimizden nefret ettirmek gibi bir düşüncemiz de yok ?? Sadece güzel bir şey yapıp müşterilerimizi memnun edip kendi reklamımızı müşterilerimize yaptırmaktır en büyük gayemiz. Ürünlerimizde maddi çıkarlardan çok kalite ve konforla harmanlayıp üretiyoruz. Fiyatlandırması ise en sona bırakılmıştır. Ürünlerimize dikkat ederseniz piyasadaki ve diğer firmalardaki koltuklara oranla daha bir hoş göze gelmektedir. Bunun sebebi elbette altında yatan kalite ve konforlu imalat düşüncesidir.

İmalat ve Teslimat = Sipariş verilen Refakatçi Koltukları 10 adet ve altı siparişlerde İstanbul içi firmamız tarafından 5 günde teslim edilmekte İstanbul dışı ise Tür Türkiye geneli ekonomik kargolar ile gönderilmektedir. 10 adet ve üstü siparişlerde ise tahmini imalat süresi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. TÜM TÜRKİYE GENELİ BİREYSEL VE KURUMSAL SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ. HERHANGİ BİR ADET VE ÜCRET KOTASI OLMADAN DİLERSENİZ BİR ADET DİLERSENİZ 100 ADET.

Hizmet verdiğimiz İl (Yaşadığınız Şehir) = Refakatçi koltuklarımızı tüm Türkiye geneli göndermekteyiz. Çorum Ortaköy refakatçi koltuğu siparişlerinizi bizlere iletebilir anında hızlı teslimat ile kargoyla teslim alabilirsiniz. Biz Ortaköy için refakatçi koltukları teslimatını tamamen İstanbul – Ortaköy arası kargo taşımacılığı yapan profesyonel firmalar ile göndermekteyiz. Sipariş ettiğiniz koltuklar gönderilmeden önce özenli bir şekilde temizlenip paketlenmektedir. Strech film, patpat ve koli ile ambalajlanan Refakatçi Koltukları artık Ortaköy için yola çıkmaya hazır hale gelmiştir. Sektörel imalatın kalbi İstanbul’dur.
Boş yere refakatçi koltukları Ortaköy diye aramayın. Çünkü bulacak olduğunuz birçok koltuk hem İstanbul’da imal edilmekte hem de bulunduğunuz şehirde mevcut imalat çeşitliliği İstanbul kadar varlık gösterememektedir. Müşteri temsilcimiz ile görüşüp siparişlerinizi gönül rahatlığı ile tüm Türkiye ve dünya geneli verebilirsiniz.

Ortaköy refakatçi koltukları

Ortaköy refakatçi koltukları