Adres ZİYAGÖKALP MAH BAĞLAR CADDESİ 2725 SOK NO:7/A BAŞAKŞEHİR/ İKİTELLİ/İSTANBUL
Telefon +90 212 494 25 70 +90 850 259 79 70
Email refakatcikoltugu@gmail.com

VEGA

PIRIMLAE VEGA YÖNETİCİ KOLTUK

PIRIMLAE VEGA YÖNETİCİ KOLTUK

PIRIMLAR ÇALIŞMA KOLTUĞU

PIRIMLAR ÇALIŞMA KOLTUK

PIRIMLAR VEGA MİSAFİR KOLTUK

PIRIMLAR VEGA MİSAFİR KOLTUK

PIRIMLAR VEGA MİSAFİR KOLTUK U AYAK

PIRIMLAR VEGA MİSAFİR KOLTUK U AYAK

Pırımlar markası altında sunulan ürünlerimiz İSO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ile özdeşleşmiş olarak tasarım, üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu 1997 yılından itibaren faaliyet gösteren Pırımlar , uzman kadrosu, kalite anlayışı, müşteri odaklı olması neticesinde kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışı pazarında hak ettiği saygın yeri almıştır.

 

Ofis koltukları sektöründe faaliyet gösteren firmamız her türlü müşteri ihtiyacını karşılayacak geniş ürün yelpazesi, yaygın satış ve servis ağı ile yurtiçinde yetkili bayileri üzerinden satış yapmaktadır. Firmamız yurtdışında ise özellikle Avrupa-Ortadoğu-Afrika-Asya ülkelerinde ihracat faaliyetleri sürdürmektedir.

 

Pırımlar markasını “Kalite ve Güven” ile özdeşleştiren firmamız sektöre arge, patent, tasarım, topyekun mükemmelleşme ile ilgili ciddi katkılarda bulunmakta ve öncü olmanın gerektirdiği sorumluluğu her zaman hakkıyla taşımaktadır.

 

Pırımlar markası altında sunulan ürünlerimiz İSO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ile özdeşleşmiş olarak  tasarım, üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir

 

Misafir Koltukları, Ofis Koltukları, Tüm ÜrünlerEtiketler: Bar Sandalyeleri, Bekleme Koltukları, büro koltuğu, Cafe Bar Tabureleri, Çalışma Koltukları, Fileli Bel Destekli Koltuk, Lobi Koltukları, medikal tabureler, Misafir Koltukları, müdür koltuğu, ofis koltuğu, Ofis Koltukları, pırımlar ofis koltukları, Sandalye, Tabureler, Yönetici Koltukları