ENGLISH  
 
 

pırımlar refakatçi koltuğu pırımlar refakatçi koltuğu pırımlar refakatçi koltuğu pırımlar refakatçi koltuğu

  Basında biz

BANKA BİLGİLERİ

 YAPIKREDİ BANKASI
Murat Baran
Şube Kodu: 00183
Hesap No: 43877057
IBAN: TR82 0006 7010 0000 0043 8770 57

PIRIMLAR REFAKATÇİ KOLTUĞU  0212 494 25 70 - 0542 251 11 70
Refakatçi Koltuğu,Refakatçi Koltukları,Hastane Koltuğu
refakatçi koltuğu,tek kişilik refakatçi koltuğu ,tek kişilik koltuk,tek kişilik refakatçi koltuğu

EFE REFAKATÇİ KOLTUĞU
 
BAHADIR REFAKATÇİ KOLTUĞU
 
SOFT REFAKATÇİ KOLTUĞU
 

FURMA REFAKATÇİ KOLTUĞU
 
SÜMBÜL REFAKATÇİ KOLTUĞU
 
BARAN REFAKATÇİ KOLTUĞU
 
IRMAK REFAKATÇİ KOLTUĞU
 
KARDELEN REFAKATÇİ KOLTUĞU
 
EFE İSKELET
 

KATILDIĞIMIZ FUARLAR
HEALTH EXPO 2014 CNR
KATILDIĞIMIZ FUARLAR
İNAVASYON  2014 CNR
KATILDIĞIMIZ FUARLAR
EKSPO MED 2014 TÜYAP
 

 Refakatçi koltuklarımız özel üretim olup, kullanılan malzemeler 1.kalitedir. Metal iskeletin 1.2mm kalınlığında profil kullanılmakta olup hammerton boya ile boyanmaktadır. Dolgu süngerleri 12 cm kalınlığında 38 dansite gri sünger kullanılmaktadır. Döşemesinde 1. kalite yoğun kullanım alanlarına uygun kumaş kullanılmaktadır. Yan kolluklar , metal iskelet üzerine giydirme yapılmaktadır. Kol kısmına özel üretilmiş, çizilme ve darbelere dayanıklı , estetik görünümlü , hijyenik kol kaplaması kullanılmaktadır. Refakatçi koltuklarımız , sandıklıdır. İstenildiğinde çok pratik şekilde yatak konumuna getirilebilinir.Kullanımı kolaydır. refakatçi koltuğu,tek kişilik

 refakatçi koltuğu,hastane koltuğu,refakatçi koltuğu,tek kişilik,refakatçi koltuğu,lara kanepe,refakatçi koltuğunda kumaş seçeneği siz seçiyorsunuz. kullanım alanları hastaneler,öğrenci yutları,özel hastaneler,evler. kullanım şekli tek kişilik yatak olabilen sandıklı ürün.

aynı ürünlerin iki kişilikleri mevcuttur.tekkişilik refakatçi koltuklarını özel ölçüde üretiyoruz.

 

pırımlar refakatçi koltuğu

dünyanın en sağlam refakatçi koltukları

Pırımlar mobilya olarak dünyanın ensağlam refakatçi koltuklarını imal ediyoruz. refkatçi koltuğuna ihtiyacınız varsa mutlaka bizden teklif almanızı öneriyoruz. pırımlar refakatçi koltukları hem tasarım hemde sağlamlık olarak dünyada en sağlam hasta refakatçi koltuğu olma özelliğine sahiptir.
Pırımlar Mobilya olarak 30 yıldır mobilya üretimi yapan firmamız artık refakatçi koltukları üretmektedir.Türkiyenin seçkin hastane fuarlarınada katılan pırımlar refakatçi koltukları dünyanın en sağlam ve kullanışlı refakatçi koltukları tasarlayıp üretiyor.pırımlar refakatçi koltuklarına sizleride bekleriz . ilginiz için teşekkür ederiz.

her türlü refakatçi koltuğu imalatı yapıyoruz

bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Refakatçi Koltuğu Nedir?

Refakatçi Koltukları Nedir? = Genellikle hastane, misafirhane, yurtlar, okullar, oteller ve pansiyonlar gibi yerlerin imdadına yetişen refakatçi koltukları günümüzün modern evlerinde de oldukça rağbet görmekte olan yatak olabilen koltuklardır. 2+1, 1+1 ya da stüdyo tipi dairelerdeki mekan darlığından Tek kişilik ya da çift kişilik koltuk-yatak olan Refakatçi koltukları da çokça tercih edilmektedir. Bunun dışında lüks evlerde de hasta bakıcısı, çocuk bakıcısı gibi hizmetler için de refakatçi koltuğu kullanılmaktadır. Refakatçi koltuğu sektörel anlamda hem koltuk hem de yatak ihtiyaçlarına cevap veren, çok fazla yer kaplamayan ve açılması da pratik olan koltuklara denilmektedir. Avantajlı kullanımından dolayı kurumsal ve bireysel alımlarda tercih edilmektedir.

Refakatçi Koltuğu Kullanım Alanları = Yer ve kullanım amacı sıkıntısı yaşayan hemen hemen her ortamda kullanılabilir. Açıklamak gerekirse kamu hizmeti yapan birçok firma ne kadar çok oda o kadar çok müşteri anlayışı gütmektedir. Bu bir bakıma konforun ve standartların düşmesi anlamına gelse de mimar ve mühendisler de tam aksine hem alanı küçültmek hem de standartları yukarı çekmeye çalışmaktadır. Bunun sonucu ise imalatçı ve tedarikçilere portatif ve çok amaçlı ürünler üretmek düşmüştür. Hem masa hem sehpa olan ürünler, duvara gömme yataklıklar, yatak olan koltuklar vs vs gibi pratik çözümler.. Özellikle hastane ve otel gibi oda sayısı çokluğu=müşteri oda = maddi kazanç anlamı taşıyan işletmelerde ise herşey odanın her bir santimetre karesi titizlikle tasarlanmakta ve buna uygun alımı yapılacak ürünlerle ilgili teknik şartname yazılmaktadır Bu gibi alanlarda Refakatçi Koltuğunun önemi kat kat artmaktadır. Günümüz evlerinde bile ev sahipleri misafir ağırlama yada ev nüfusunun daha rahat ortamlarda kalabilmesi adına refakatçi koltuklarından azami oranda yararlanmaktadır.

Refakatçi Koltuğu Teknik Özellikleri =Sünger: Refakatçi Koltuklarımızda kullandığımız sünger 32 dns gri sert ya da müşteri isteğine bağlı gri yumuşak süngerdir. Kol üstlerinde ise 3 cm'lik gri sert sünger ya da 2 cm'lik bondex sünger kullanmaktadır. İskelet: Refakatçi Koltuklarımızda 1.2 mm et kalınlığında 20x20 mm, 20x30 mm, 20x 40 mm, 20x50 mm ebatlarında demir profil kullanılmaktadır. Maksimum dayanıklılık ve verim için kimi yerde dikey kimi yerde yatay olarak kaynatılmışlardır. Kutu kollarda ve çıta donatmalarında ise fırınlanmış gürgen ağacı kullanılarak iskelet olarak yüksek verim alınmıştır. Ayrıca koltuk iskeletinde ise % 60 daha fazla demir profil kullanılarak çift iskelet oluşumu sağlanmış ve bu anlamda görnütüsü dahi birebir benzeyen ürünlerden kat ve kat daha kaliteli ve sağlam olması sağlanmıştır. Kumaş: Refakatçi Koltuklarımızda döşeme kumaşı ve derisi olarak tamamen seri imalat kumaş ve deriler kullanılmakta. Derilerin altta elyaflı ve astarlı olanlardan seçilerek suni deri arasında en sağlamlarından döşenmektedir. Kumaş konusunda ise yıllarca kullanıp beğenmiş olduğumuz firmanın ürünleri arasından seçim yaptırmaktayız. Sağla bir iskelete ve kaliteli malzemelere sahip koltuğumuza da bu yakışırdı zaten. Ayrıca kumaşlarımızın temizlenmesi kolay aşınma ve darbelere dayanıklı olması da dikkat ettiğimiz bir başka husustur.
Neden Bizim Refakatçi Koltuğu muz? = Prensip olarak bu koltuğu çok satalım diye bir düşüncemiz yok, her yerde koltuğu insanların gözüne gözüne sokup kendimizden nefret ettirmek gibi bir düşüncemiz de yok :) Sadece güzel bir şey yapıp müşterilerimizi memnun edip kendi reklamımızı müşterilerimize yaptırmaktır en büyük gayemiz. Ürünlerimizde maddi çıkarlardan çok kalite ve konforla harmanlayıp üretiyoruz. Fiyatlandırması ise en sona bırakılmıştır. Ürünlerimize dikkat ederseniz piyasadaki ve diğer firmalardaki koltuklara oranla daha bir hoş göze gelmektedir. Bunun sebebi elbette altında yatan kalite ve konforlu imalat düşüncesidir.
İmalat ve Teslimat =Sipariş verilen Refakatçi Koltukları 10 adet ve altı siparişlerde İstanbul içi firmamız tarafından 5 günde teslim edilmekte İstanbul dışı ise Tür Türkiye geneli ekonomik kargolar ile gönderilmektedir. 10 adet ve üstü siparişlerde ise tahmini imalat süresi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. TÜM TÜRKİYE GENELİ BİREYSEL VE KURUMSAL SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ. HERHANGİ BİR ADET VE ÜCRET KOTASI OLMADAN DİLERSENİZ BİR ADET DİLERSENİZ 100 ADET.
Hizmet verdiğimiz İl (Yaşadığınız Şehir) = Refakatçi koltuklarımızı tüm Türkiye geneli göndermekteyiz. refakatçi koltuğu siparişlerinizi bizlere iletebilir 1 günde hızlı teslimat ile kargoyla teslim alabilirsiniz. Biz türkiye için refakatçi koltukları teslimatını tamamen İstanbul- türkiyenin her yerine kargo taşımacılığı yapan profesyonel firmalar ile göndermekteyiz. Sipariş ettiğiniz koltuklar gönderilmeden önce özenli bir şekilde temizlenip paketlenmektedir. Strech film, patpat ve koli ile ambalajlanan Refakatçi Koltukları artık yola çıkmaya hazır hale gelmiştir. Sektörel imalatın kalbi İstanbul'dur. Boş yere yaşadığınız şehirde refakatçi koltuğu imalatı, diye aramayın. Çünkü bulacak olduğunuz birçok koltuk hem İstanbul'da imal edilmekte hem de yaşadığınız şehirde mevcut imalat çeşitliliği İstanbul kadar varlık gösterememektedir. Müşteri temsilcimiz ile görüşüp siparişlerinizi gönül rahatlığı ile tüm Türkiye geneli verebilirsiniz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

  Refakatçi koltuğu denildiği zaman ancak hastaneler aklıma geliyordu, hastanede hasta beklerken daha rahatşekilde yatmak için olduğunu düşünüyordum. oğlumun odasına birtane alınca fikrim değişti.çünki ben arkadaşıma söylediğimde o koltuk hastanelerde kullanılmıyormu dedi,Ben de hayır dedimartık küçük ev ve odalardada kullanılıyor diye söyledim.arkadaşım Tayyar benim daha once refakatçi koltuğu aldığım pırımlar refakatçi koltukları ndan özel ölçü refakatçi koltuğu sipariş etti.

Behçet taşdan

 İstanbul

--------------------------------------------------------------------

 

refaktçi koltugu dediğimiz zaman , bir hasta bakıcı aklıma gelir.hastabakıcının üzerinde

yatabileceği koltuk gelir aklıma.başkada bişey aklıma gelmiyor.

RIZA YILMAZ

KONYA

---------------------------------------------------------------------------

Ben refakatçi koltuğu almadan once bu kadar kullanışlı olduğunu bilmiyordum.bana bir arkadaşım tavsiye etti arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten bir araştırma yaptım.birçok kişi bu işi yapıyormuş.birkaç firmayı aradım ,sonunda pırımlar mobilyayla irtibata geçtim ve aradığım özelliklerin hepsi onların ürettiği refakatçi koltuklarında mevcuttu.sipariş ettim üç günde koltuğum evime geldi şu an kullanıyorum çok memmunum pırımlar mobilyaya böyle sağlam kaliteli bir ürün ürettiği için çok teşekkür ediyorum.

Umut pulat

 VAN

---------------------------------------------------------------------

refakatçi koltuğu diye internetten arattım pırımlar refakatçi koltuklarına bir adet sipariş ettim istanbuldan ankaraya yolladılar kullanıyorum çok memmunum tavsiye ederim.

anka nakliyat

ANKARA

--------------------------------------------------------------------------

pırımlar refakatçi koltuğu firmasından 2 yıl önce almış olduğumuz refakatçi koltuğundan çok memmunum çok kullanışlı ve sağlam.teşekkür ederim pırımlar mobilya

BATUHAN ÇELİK

SAMSUN

---------------------------------------------------------------------------

ben erkan refakatçi koltuğu aldım evimde çocuklar yatsın diye 2 yıldır kullanıyorum çok memmunum teşekkürler pırımlar refakatçi koltukları

ERSELE NAKLİYAT

MALATYA

----------------------------------------------------------------------------

devlet ve özel hastanelere refakatçi koltuğu üreten benimde bir yıl çalıştığım mükemmel bir firma

HÜSEYİN KORKMAZ

KARAMAN

 

-------------------------------------------------------------------

merhaba ben mustafa laçin pırımlar refakatçi koltuklarından çocukların odasına bir adet refakatçi koltuğu aldım .çok pratik ve kullanışlı hem koltuk hem yatak oluyor teşekkürler pırımlar mobilya.

MUSTAFA LAÇİN

IĞDIR

-------------------------------------------------------------

memmuniyet ve şikayet için email atarsanız yayınlarız teşekkür ederiz

EMAİL:  refakatcikoltugu@gmail.com