ENGLISH  
 
 

köşe koltuk takımları
mekanizmalı koltuklar
a.asp
a.asp
a.asp
a.asp
raylı dolap
koltuk imalatı
koltuk tamiri
mobilya tamiri ve cilası
mimarı tasarımlar
sehbalar
aksesuarlar
otel  çalışmalarımız
kantri koltuk
projelerimiz
mobilyanedir
mimari tasarım
Artık mağaza mağaza dolaşıp yorulmak yok! Vitus Mobilyada herkes kendi zevkine göre mobilyasını tasarlayabilyor. Örneğin misafir odasına bir dolap bakıyorsunuz ve aradığını ölçüyü bir türlü bulamıyorsunuz. Bize gelin enini, boyunu, rafını, renginii çekmecesini kendiniz belirleyin. Ürünü daha üretilmeden 3 boyutlu (3D) olarak, bilgisayarda sizlere gösterelim.
Kısacası VİTUS MOBİLYA ile özgürsünüz...

Projenizi Çizdirin!

Mağazamıza gelen tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına çalışıyoruz. Mağazamıza gelen müşterilerimizin tabi üzerine evlerine gidip ürünün koyulacağı yerin veya yerlerin ölçülerini alıyoruz. Daha sonra bu ölçülere ve müşterilerimizin isteklerine göre mobilya tasarımına başlıyoruz. Onay alındıktın sonra sipariş üretime geçiyor ve kısa süre içinde teslim ediliyor.

Sistemimiz bu şekilde işliyor. Sizin de evinizle ilgili aklınızda birşeyler varsa, bize gelin tasarlayalım.

Mobilyaların insan hayatındaki önemi çok büyüktür. Bedenen ve fikren dinlenmeye ihtiyacı olan insanın aradığı rahatlık ve huzur, kullanışlı ve iyi döşenmiş mobilya ile elde edilebilir. Kötü bir mobilya, sebep olduğu sırt, adale, bel ve ayak ağrıları gibi zararları yanında psikolojik olarak da kişiyi rahatsız ve huzursuz eder. Bunun yanı sıra vaktinden önce bozulur, eskir ve kısa bir zaman sonra da onarılması ve yenilenmesi zorunlu hale gelir. Bu yüzden mobilyaların seçiminin iyi yapılması gerekir.
Aile bütçesi ön planda tutularak mobilyanın kullanılma amacı, dekorasyondaki yeri ve önemi dikkate alınıp, ihtiyaç durumu ortaya çıkarılmalıdır. Bu durumda yalnız yeni alınacaklar değil, varsa eski eşyaları da dikkate almak ve düşünmek gerekir. Mobilyaların seçiminde ihtiyaçlar, ekonomik durum ve zevk oldukça önemlidir. Ayrıca kullanışlılık, sağlamlık ve uzun ömürlülük gibi hususlar da önemle göz önünde tutulmalıdır. 
mimari tasarımlar
1
mimari tasarımlar
2
mimari tasarımlar
3

GENEL ÖNERİLER 


• İhtiyacımız olan bir mobilya her bakımdan rahat, kullanışlı, uzun ömürlü olmalı ve dolayısıyla değerini karşılamalıdır. Bu sebeplerden dolayı satın alacağınız herhangi bir koltuk, kanepe, sandalye, yatak odası takımı, yemek odası takımı, yatak, baza v.s. hakkında yeterli bilginiz olmalıdır. Bu bilgi çok sayıda mağaza gezilerek elde edilebilir. Görünüşü güzel olan bir mobilya rahat olmayabilir veya fiyatı uygun olmayabilir. Diğer taraftan dayanıklı, rahat ve uygun fiyatta olan mobilyanın da görünüşü güzel olmayabilir. Bu nedenle mobilyanın sadece dış görünüşüne bakmak yeterli değildir. Kullanılma biçimi kontrol edilmelidir. Her ürünün kendine has bir çizgisi ve tasarımı vardır.Kimi üründe rahatlık ön plandadır, çok estetik değildir, kimi ürün de tasarım olarak çok estetiktir ama çok rahat olmayabilir.Bu açıdan ne istediğini bilerek seçim yapılmalıdır. 

• Fiyat, rahatlık, birden fazla amaç için kullanılabilme, kapladığı alan, dayanma süresi, bakım masrafları da göz önünde tutulmalıdır. Yasal bir zorunluluk olmasına rağmen, mobilyaların özelliklerini de içeren kullanma kılavuzları çoğu zaman tüketiciye verilmemektedir. Bu durumda önce o ürüne ait kullanma kılavuzu istenmeli, kılavuzun verilmemesi durumunda mobilya dikkatli bir şekilde incelenerek satıcıdan mobilya ile ilgili tüm bilgiler toplanmalıdır. Markalı mobilyalar bu konuda yeterince titizdir. Mümkün olduğu kadar markalı mobilyalar tercih edilmelidir. Markalı mobilyalar kayıt dışı değildir. Milli sermaye gözüyle de bakılmalıdır. Markalı mobilya firmaları, her yönüyle kayıt altında ve her yönden devlet kontrolüne tabidir.Çalıştırdığı personelin vergi , ssk ve sosyal haklarıyla, kazandığı paranın vergisini ödeme yönünden, firma bünyesinde geliştirdiği Araştırma Geliştirme faaliyetleriyle, yarattığı istihdamla, münhasır çalıştırdığı bayiler aracılığıyla ekonomiye kattığı değerlerle ülkeye hizmet eden firmalardır. Merdiven altı diye tabir edilen markasız üreticiler bu konularda kısmen de olsa maalesef kayıt dışı olduğundan ülkeye yeterince fayda sağlayamamaktadır. Satın alma kararı veren tüketicilerin , işin bu yönünü düşünerek de karar vermeleri ülke ekonomisi adına önemlidir. 


mimari tasarımlar
4
mimari tasarımlar
5
mimaritasarimlar/mimari9.jpg
mimari tasarımlar
6
mimari tasarımlar
7
 
mimari tasarımlar
8
 
mimari tasarımlar
9
 


• Mobilyaların yapımında kullanılan ağacın cinsi, birleştirme yerlerinin sağlam olması, cilasının düzgün olması da mobilya hakkında karar vermede önemli faktörlerdendir. Ayrıca satın alınması düşünülen mobilyadaki döşemelik malzemenin kolay yanmayan,terletmeyen ve kolay temizlenen özellikte olması da tercih sebebidir. Alınan mobilyanın eve veya büroya teslim masraflarının fiyata dahil olup olmadığı satın almadan önce öğrenilmelidir. Mobilya seçerken tüm bu özellikleri dikkate alarak, istek, ihtiyaç ve bütçenize en uygun olanları seçiniz. 

• En önemli kriter de Satış Sonrası Hizmettir. Türkiye’de bir evin mobilya değişim hızı ortalama 8 yıldır.Yani aldığınız bir mobilyayı ortalama 8 yıl kullanacaksınız demektir. Aldıktan bir ay sonra sorun yaşayacağınız ve sorunu gidermek için muhatap bulamayacağınız bir ürün tercih etmeyiniz. Mutlaka marka tercih etmenizde fayda var.Marka firmalar 2 yıl garanti kapsamı dışında, destek ve servisi 10 yıl vermek zorundadır. Bu kanun gereğidir.2 yıllık garantiden sonraki 8 yıl ücretli de olsa hizmet verilmek zorunluluğu kanun gereğidir.

• Ekonomik durumunuza uygun mobilya seçiniz.

• Ürünle birlikte mutlaka garanti belgesi de alınmalıdır.

• İhtiyacın şipariş üzerine karşılanması durumunda satıcı ile mutlaka bir sözleşme imzalanmalıdır. 

• Kötü bir mobilya olumsuz fiziksel ve psikolojik etkilerinin yanı sıra kullanışlı da olmaz ve öngörülen süreden önce bozulur. Satın alma öncesinde mobilyanın kullanım amacı, dekorasyondaki yeri ve bütçeye ilişkin değerlendirmelerde bulunulmalıdır. Çünkü, mobilya seçiminde ihtiyaç, ekonomik durum ve zevk oldukça önemli yer tutuyor.

• Satın alma birden fazla mobilya arasından seçilerek yapılmalı.

كنت خزانة غرفة الضيوف وتبحث عن لا يمكن العثور على نوع من التدبير. تعال معنا أكثر من الطول والعرض ، رف ، تضع لنفسك درج r. المنتج يتم إنتاجه من ثلاثي الأبعاد (3D) ، ونظهر لكم على جهاز الكمبيوتر. باختصار ، أنت حر في الأثاث... فيتوس رسم المشروع الخاص بك الآن! القادمة لمتاجرنا من أجل تقديم أفضل الخدمات لجميع عملائنا ، والعمل. وفيما يتعلق بموضوع عملائنا لمتجر للذهاب إلى منازلهم أو أماكن أبعاد المنتج سوف تحدث. وبعد ذلك إلى حد نذهب إلى تصميم الأثاث وفقا لطلبات العملاء. بعد الموافقة على النظام إلى مرحلة الانتاج ، وسوف يتم تسليمها في وقت قريب. في هذه الطريقة التي تعمل بها نظامنا. إذا كان لديك شيء على عقلك حول منزلك ، دعونا نقطة التصميم. الأثاث له أهمية كبرى في حياة الإنسان. جسديا وعقليا في حاجة الى الراحة والراحة من الناس يبحثون عن السلام ومفيدة وجيدة مفروشة بأثاث المتاحة. الأثاث سيئة ، لأن الظهر والعضلات وآلام الظهر والساق ، فضلا عن الضرر النفسي بأنه شخص غير مريح وضيق الصدر. قبل وقت كاف من الوقت الذي ينهار ، القديمة وإصلاح وتجديد بعد وقت قصير يصبح إلزاميا. هذا هو السبب في أن أفضل اختيار الأثاث يجب القيام به.
عائلة الأهداف ذات الأولوية في الميزانية من استخدام الأثاث ، والديكور ، وأهمية الأخذ في الاعتبار الموقع والوضع يحتاج إلى كشف. وليس وحده في هذه الحالة يكون جديدا ، إذا العناصر القديمة ينبغي أيضا أن تأخذ في الاعتبار والتفكير. في اختيار احتياجات والأثاث ، والوضع الاقتصادي ، والسرور مهم جدا. وعلاوة على ذلك ، وقابلية الاستخدام ، ينبغي أن يوضع استقرار ومتانة مع مثل هذه المسائل الهامة في الاعتبار. التصاميم المعمارية التصاميم المعمارية التصاميم المعمارية توصيات عامة • الأثاث في كل شيء أننا بحاجة إلى راحة وملائمة ، قيمة طويلة الأمد ، وبالتالي يجب أن يكون الوفاء. ونظرا لأنك لن تشتريأي أريكة ، والأرائك والكراسي وأجهزة غرف نوم ، غرفة طعام ، غرفة نوم ، وما إلى ذلك في بعض الأحيان يجب أن يكون لديك ما يكفي من المعرفة. ويمكن الحصول على هذه المعلومات من العديد من المتاجر في جميع أنحاء. ويجوز للجميلة ونظرا للأثاث لا تكون مريحة بأسعار معقولة أو لا. ومن ناحية أخرى قد ودائم ومريحة ومريحة البقاء في مظهر من الأثاث لا تكون جميلة. لذلك ، إلا مظهر خارجي من الأثاث ليست كافية للنظر في. وينبغي التحقق من طريقة. كل خط إنتاج هي فريدة من نوعها من حيث التصميم والراحة في طليعة المنتجات ، ليس الجمالية للغاية ، ويجب بذل بعض المنتجات ، فضلا عن التصميم الجمالي للغاية ، ولكن مريح جدا اختيار من حيث معرفة ما تريد. • يمكن استخدام السعر والراحة ، لأغراض متعددة ، والمساحة التي تغطيها ، استنادا إلى الوقت ، ينبغي أن يوضع في الاعتبار تكاليف الصيانة. وعلى الرغم من الشرط القانوني ، بما في ذلك الأثاث ويتميز الدليل هو في كثير من الأحيان إلى المستهلك. في هذه الحالة يجب أن يكون في هذا البند الذي تريد دليل ، ويعطي تعليمات في حالة من الأثاث والمفروشات ودرست بعناية وينبغي جمع جميع المعلومات ذات الصلة من البائع. وصفت والأثاث وصارمة بما فيه الكفاية في هذا الصدد. ينبغي تفضيل الأثاث ووصفت ممكن. وصفت والأثاث ليست خارج السجل. يجب أنننظر من خلال عيون من رأس المال الوطني. شركات الأثاث ذات العلامات التجارية ، مع جميع جوانب سجلات الذهب ، ولكل اتجاه من سيطرة الدولة الموظفين والضرائب والضمان الاجتماعي والحقوق الاجتماعية ، ودفع المال من الضرائب من حيث وضعت الشركة ضمن أنشطة البحث والتطوير ، ويخلق فرص العمل ، خاصة تدير المتعاملين من خلال الاقتصاد ، والقيمة التي يضيفها إلى البلاد التي تخدم هي الشركات. سلم ما يسمى ستة مصنعين عامة في هذا الصدد يرجع ذلك جزئيا الى ان البلاد خارج السجل للأسف لا توفر ما يكفي من الفوائد. قرار شراء المستهلك ، والنظر في هذا الجانب من هو اتخاذ القرارات الهامة لاقتصاد البلاد.
التصاميم المعمارية  التصاميم المعمارية التصاميم المعمارية  التصاميم المعمارية التصاميم المعمارية
• نوع الخشب المستخدم في صناعة الأثاث ، وأماكن التجمع أن يكون قويا ، صحيح أن تلميع الأثاث هي من العوامل الهامة في تقرير حول. كما تنظر في شراء الأثاث المستعمل ليس الجانب السهل من المواد التنجيد ، وهذا لا عرق تنظيفها بسهولة ، ويكون على الممتلكات أمر مرغوب فيه. اتخذت المنزل أو أثاث المكاتب ، بما في ذلك رسوم التسليم ما إذا كان ينبغي معرفة السعر قبل الشراء. عند اختيار الأثاث ، مع مراعاة جميع هذه الخصائص ، والرغبات والاحتياجات وميزانيتك ، واختيار أكثرها مناسبة.
• وأهم المعايير هي خدمة ما بعد البيع. متوسط سعر الصرف في تركيا ، والمفروشات المنزلية والأثاث إلى كنت الذهاب الىاستخدام ما معدله سنوات. وبعد شهر من اتخاذ لحل المشاكل والقضايا التي تناولها لن تجد المنتج لا تفضل ذلك. مطلوبة تفضل دائما تستفيد الشركات التجارية var.Marka خارج نطاق الضمان لمدة سنتين والدعم والخدمات لتقديم  عاما. في السنوات الثماني القادمة ، فإن هذا القانون ضماناتالرسم السنوي إذا كانت الخدمة المطلوبة من قبل القانون على أن تعطى.
• اختيار الأثاث من أجل الوضع الخاص الاقتصادي. ويجب أيضا • المنتجات مع بطاقة الضمان الواجب اتخاذها.
• يجب أن تتحقق متطلبات بناء على أمر ما إذا كان ينبغي التوقيع على العقد من قبل البائع.
• آثار ضعيف جسديا ونفسيا من جانب سلبي والأثاث التي ليست مفيدة وسوف يتم تقسيم قبل الوقت المحدد. الغرض قبل أن شراء الأثاث والديكورفي المكان والميزانية أن التقييمات. لأنه ، في

 

 
 

MOBİLYA