ENGLISH  
 
 

 
köşe koltuk takımları
mekanizmalı koltuklar
a.asp
a.asp
a.asp
a.asp
raylı dolap
koltuk imalatı
koltuk tamiri
mobilya tamiri ve cilası
mimarı tasarımlar
sehbalar
aksesuarlar
otel çalışmalarımız
kantri koltuk
projelerimiz
mobilyanedir
OTEL ÇALIŞMALARI

Projenizi Çizdirin!

Mağazamıza gelen tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına çalışıyoruz. Mağazamıza gelen müşterilerimizin tabi üzerine evlerine gidip ürünün koyulacağı yerin veya yerlerin ölçülerini alıyoruz. Daha sonra bu ölçülere ve müşterilerimizin isteklerine göre mobilya tasarımına başlıyoruz. Onay alındıktın sonra sipariş üretime geçiyor ve kısa süre içinde teslim ediliyor.

Sistemimiz bu şekilde işliyor. Sizin de evinizle ilgili aklınızda birşeyler varsa, bize gelin tasarlayalım.

OTEL ÇALIŞMALARI
OTEL ÇALIŞMASI
1
OTEL ÇALIŞMASI
2
OTEL ÇALIŞMASI
3

Mobilyaların insan hayatındaki önemi çok büyüktür. Bedenen ve fikren dinlenmeye ihtiyacı olan insanın aradığı rahatlık ve huzur, kullanışlı ve iyi döşenmiş mobilya ile elde edilebilir. Kötü bir mobilya, sebep olduğu sırt, adale, bel ve ayak ağrıları gibi zararları yanında psikolojik olarak da kişiyi rahatsız ve huzursuz eder. Bunun yanı sıra vaktinden önce bozulur, eskir ve kısa bir zaman sonra da onarılması ve yenilenmesi zorunlu hale gelir. Bu yüzden mobilyaların seçiminin iyi yapılması gerekir.
Aile bütçesi ön planda tutularak mobilyanın kullanılma amacı, dekorasyondaki yeri ve önemi dikkate alınıp, ihtiyaç durumu ortaya çıkarılmalıdır. Bu durumda yalnız yeni alınacaklar değil, varsa eski eşyaları da dikkate almak ve düşünmek gerekir. Mobilyaların seçiminde ihtiyaçlar, ekonomik durum ve zevk oldukça önemlidir. Ayrıca kullanışlılık, sağlamlık ve uzun ömürlülük gibi hususlar da önemle göz önünde tutulmalıdır. 

OTEL ÇALIŞMASI
4
OTEL ÇALIŞMASI
5
OTEL ÇALIŞMASI
6
• Mobilyaların yapımında kullanılan ağacın cinsi, birleştirme yerlerinin sağlam olması, cilasının düzgün olması da mobilya hakkında karar vermede önemli faktörlerdendir. Ayrıca satın alınması düşünülen mobilyadaki döşemelik malzemenin kolay yanmayan,terletmeyen ve kolay temizlenen özellikte olması da tercih sebebidir. Alınan mobilyanın eve veya büroya teslim masraflarının fiyata dahil olup olmadığı satın almadan önce öğrenilmelidir. Mobilya seçerken tüm bu özellikleri dikkate alarak, istek, ihtiyaç ve bütçenize en uygun olanları seçiniz. 

• En önemli kriter de Satış Sonrası Hizmettir. Türkiye’de bir evin mobilya değişim hızı ortalama 8 yıldır.Yani aldığınız bir mobilyayı ortalama 8 yıl kullanacaksınız demektir. Aldıktan bir ay sonra sorun yaşayacağınız ve sorunu gidermek için muhatap bulamayacağınız bir ürün tercih etmeyiniz. Mutlaka marka tercih etmenizde fayda var.Marka firmalar 2 yıl garanti kapsamı dışında, destek ve servisi 10 yıl vermek zorundadır. Bu kanun gereğidir.2 yıllık garantiden sonraki 8 yıl ücretli de olsa hizmet verilmek zorunluluğu kanun gereğidir.

• Ekonomik durumunuza uygun mobilya seçiniz.

• Ürünle birlikte mutlaka garanti belgesi de alınmalıdır.

• İhtiyacın şipariş üzerine karşılanması durumunda satıcı ile mutlaka bir sözleşme imzalanmalıdır. 

• Kötü bir mobilya olumsuz fiziksel ve psikolojik etkilerinin yanı sıra kullanışlı da olmaz ve öngörülen süreden önce bozulur. Satın alma öncesinde mobilyanın kullanım amacı, dekorasyondaki yeri ve bütçeye ilişkin değerlendirmelerde bulunulmalıdır. Çünkü, mobilya seçiminde ihtiyaç, ekonomik durum ve zevk oldukça önemli yer tutuyor.

• Satın alma birden fazla mobilya arasından seçilerek yapılmalı.

OTEL ÇALIŞMASI
7
OTEL ÇALIŞMASI
8
OTEL ÇALIŞMASI
9

 

OTEL ÇALIŞMASI
10
OTEL ÇALIŞMASI
11
OTEL ÇALIŞMASI
12

 

 

 
 

 
MOBİLYA